KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Fatih

Yer:
Diğer

Tarih:
22 Eylül 2012, Cumartesi
22:57

Alıntı Yap: Fatih

Sayın Hocam
Bebeğin annesi sizin yardımınızla TMS tedavisi gördü 1 yıl önce 11 seans. Zaman zaman ufak sıkıntıları olmasına rağmen panik atak rahatsızlığı büyük ölçüde iyileşti. Bebeğin uykuya geçememesi bununla ilgili olabilir mi. Ya da bebkle birlikte size gelsek yardımcı olur musunuz? İlginize teşekkür eder saygılarımı sunarım.
Yukarı Mail: frukanci@gmail.com         
 
Gönderen:
Cevap; Fatih'e

Yer:
Diğer

Tarih:
22 Eylül 2012, Cumartesi
05:32

Alıntı Yap: Cevap; Fatih'e

Altı aylık bebekte uyku problemi genelde ya karnı açtır uyumuyordur. Ya altından sıkıntısı vardır uyumaz. Gaz sıkıntısıda bunlara girer.Karnı tok altı kuru bebek genelde uyku problemi çekmez. Fakat bugünün tıbbı bunu söylerken başkasını söyleyemez. Bbebeklerde dokunmadan veya anne sııcaklığını his etmeden uyumaz.Anneden ayırdığınızda hemen uyanır. Eğer annede sıkıntı uykusuzluk korku hali var ise direkt olarak çocuğu etkiler. Etki mekanizzması tam anlamı ile elektromanyetik frekansla alakalıdır.Anne tedavi edilerek ona dokunarak veya yanında çocuğun uyuması daha kolaydır.Mesela bir toplantı sırasında birisi esnemeye başlasa bulaşıcı hastalık gibi hemen diğerlerinin uykusu gelir. Mekanizma aynı şekilde elektromanyetik etkileşimdir. Saygılarımla
Yukarı          
 
Gönderen:
fatih

Yer:
Diğer

Tarih:
21 Eylül 2012, Cuma
00:18

Alıntı Yap: fatih

iyi geceler efser bey.bir konuda yönlendirmenize ihtiyacım var.6 aylık erkek bebek sahibiyim.sorunumuz bebeğimizin uyumak istememesi.uyku vakti geldiğinde çığlıklar atarak ağlıyor.defalarca tahlil yapıldı idrar yolları enfeksiyonundan şüphelenildi fakat tahliller temiz. Sürekli kucakta gezmek ve oyun oynamak istiyor, beşiğine ve salıncağına yaklaştığımızda bile uyumak istemediği için ağlıyor uzaklaştığımızda ağlamayı kesiyor. Geceleri çok sık aralıklarla uyanıp gezmek ya da emmek istiyor. Önceleri gazdan dolayı uyumadığını düşündük ancak şu an sorunun psikolojik olup olmadığı konusunda sizden yardım istiyorum. Uyumadığı zamanlarda oldukça neşeli ve hareketli bir bebek.muayenehanenize gelsek bize yardımcı olurmusunuz?veya çocuk psikolojisi alanında bize önerebileceğiniz bir isim olurmu?şimdiden teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum
Yukarı Mail: frukanci@gmail.com         
 
Gönderen:
Cevap: Derya Sakar'a

Yer:
Diğer

Tarih:
25 Nisan 2012, Çarşamba
22:28

Alıntı Yap: Cevap: Derya Sakar'a

Efendim söz ettiğiniz linki dikkatlice okudum.Eğer zahmet eder siz okursanız neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayabilirsiniz. Elektrik konusunda zere kadar bilgisi olmayan birsinin baş örtüsüne ve islamiyete saldırmak için yazılmış bir yazı olduğu anlaşıldı. Ancak anlamadığım şey o yazıda Dünya devlerinin cirit attığı ABD de fuarda Dünyanın en önemli bilim adamı dediği Nikola Tesla acaba neden o kuleyi yapıp elektrik üretmiştir. Herhalde dünya bilim adamı ödlüne layık görülen Tesla kafasından sıktığı için kule dolayısıyla ödül almıştı. Daha okuma yazması olmayan insanlar bilim adına bir takım yazılar yazarlarsa gerekçe yazmadan alay etmek olur ki ahlaksızlığın daniskasıdır. İddia ediyorum şu ana kadar batıdan gelmiş gerçek anlamda ilim yoktur. Siz bir takım yazıların doğru olup olmadığını ayırmak için lütfen yazıyı dikkatli okuyun.
Yukarı          
 
Gönderen:
Deya Sakar

Yer:
Diğer

Tarih:
25 Nisan 2012, Çarşamba
16:44

Alıntı Yap: Deya Sakar

Sayın Efser Bey,
Firavunların piramitlerden elektrik
ürettiğinden bahsediyorsunuz.
Aşağıdaki linkte gayet mantıklı olarak
bunun neden doğru olamayacağı anlatılıyor:
http://blog.milliyet.com.tr/firavunlarin-elektrigi-/Blog/?BlogNo=314191
selamlar
Yukarı Mail: jessamine-33@hotmail.com         
 
Gönderen:
CEVAP: MUSAB a

Yer:
Diğer

Tarih:
20 Nisan 2012, Cuma
10:19

Alıntı Yap: CEVAP: MUSAB a

Merhabalar, Efendim genelde kadınlar çocuk doğurduktan sonra işlerinnin bittiği düşüncesi ile erkeğe karşı vazifesi olduğunu unuturlar. Birde ilave ilaç kullanımı meseleyi daha çıkmaz hale getirir. Böyle hallerde hanımlara ne yaparsanız yapın bazı şeylere ikna edemezsiniz. Cinselliğin olmaması kadın erkek arasında nikahı bozulmuş gibi algılanmasına yol açar. Erkeklerin başka kadın arayışlarının altında yatan sebep genelde budur. Kadın ikna edilmeye çalışımalı eğer yapıılamıyorsa başka çareler aramalıdır.Bu konu ile alakalı yakında bir yazı yazılacaktır.
Saygılarımla.
Yukarı          
 
Gönderen:
MUSAB

Yer:
İstanbul

Tarih:
19 Nisan 2012, Perşembe
18:17

Alıntı Yap: MUSAB

Merhaba Hocam;
vakit olsa da sizinle bu vesile ile de olsa tanışmamızı anlatsam, ben sizi gıyaben de olsa tanıyorum. bir hastanız eşi benim arkadaşım, inanın çok ilginç bir olay,
benim eşim piskoljik tedavi görüyor, çok kötü değil durumu, lustral kullanıyor, 2. çocuktan sonra çocuk istemiyordu, ama takdiri ilahi oldu, kafayı yiyecek duruma geldi, neyse çok şükür bu süreci anlattık, ama cinsellik konusunda çok isteksiz, hiç zevk almıyor, zorakilik algılıyorum, bunu kendisine söylüyorum kabullenmiyor, kafam karışık, buna nasıl çözüm bulabilirim bilemiyorum.
kısa da olsa bana bir çözüm öneriniz olur mu acaba ?

selam ve dua ile,
Yukarı Mail: ugur.kokcu55@hotmail.com         
 
Gönderen:
CEVAP: ŞEBNEM'e

Yer:
Diğer

Tarih:
13 Nisan 2012, Cuma
10:49

Alıntı Yap: CEVAP: ŞEBNEM'e

Merhabalar; Sinirlilik ve öfke kontrolü ruhsal denge ile beraber yapılabilir. Bunu yapabilmek için güçlü bir kişilik ve toplum anlayışına sahip olmak gerekir. Eğer kişilik bozukluğu olarak kendisine zarar veriyorsa kendi yapısını değiştirmeden düzelmesi mümkün değildir. Sizin kız arkadaş olarak herhangi bir yardımınız zor görünüyor. Sevginizi kullanarak doktor yardımı talep edebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler sürmeniz dileklerimle


Yukarı          
 
Gönderen:
ŞEBNEM

Yer:
Kocaeli

Tarih:
12 Nisan 2012, Perşembe
14:58

Alıntı Yap: ŞEBNEM

mrb doktor bey ;
benim erkek arkadaşım çok sinirli ve öfkesini kontrol edemiyor. bana hiçbir zararı yok ama ruhsal olarak hep kendine zarar vermekte. kendisine yardım almasını söylüyorum beni dinlemiyor. içinde çözzemediği ve unutamadığı şeyler var . ailevi sorunları var. ben nasıl bir yol izleyebilirim .

şimdiden teşekkürler.
Yukarı Mail: sebnem_demrsoy@hotmail.com         
 
Gönderen:
Cevap: Fatma Çoşgunoğlu

Yer:
Diğer

Tarih:
31 Mart 2012, Cumartesi
04:32

Alıntı Yap: Cevap: Fatma Çoşgunoğlu

Hastanın gerçekte bu düşüncelerden kurtulmak isteği var ise elbette kurtulunuyor. Ancak bir çok hasta hayata bağlandığı tek nokta olan obsesif düşüncelerden kurtulmak istemez. Peki, hastalığın iyi olduğunu ve fakat obsesif düşüncelerden kurtulmak istemediğini nereden biliriz. Hastanın başlangıçta olan sıkıntılı endişeli ve iş göremez tavrı rahatlığa ve kendi işlerini yapan hale gelmesine yol açarken hasta davranış kalıbı olarak düşüncelerden söz etmeye başlar. Yani hastaya bir yapma bakalım nasıl değişiklik veya sıkıntı olacak dersiniz. hasta bu teklifi kesinlikle kabul etmez. TMS tedavisi kesinlikle hastanın rahatlaması ile sonuçlanır.
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 128 Toplam Sayfa Sayısı: 13
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. 6. . . . 11. 12. 13. [»] [»»] 
© 2010 Manyetik Dünyamız Ziyaretçi Defteri 2010. Tüm Hakları Saklıdır
Efser_Gökçen Ziyaretçi Defteri v2010